پژوهشگران فعال در حوزه اکوسیستم به‌زیستی

از سبک زندگی کتونیا
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Dr. Jason Fung

Jason Fung.jpg

دکتر جیسون فانگ یک پزشک، نویسنده،محقق و نفرولوژیست کانادایی است. او یک متخصص پیشرو در جهان در زمینه روزه داری متناوب و کربوهیدرات کم، به ویژه برای درمان افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است. او سه کتاب پرفروش سلامت نوشته و برنامه مدیریت هوشمند تغذیه(Intensive Dietary Management PROGRAM) را پایه گذاری کرده است.دکتر فانگ از دانشگاه تورنتو فارغ التحصیل شد و دوره رزیدنتی خود را در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس به پایان رساند. او در تورنتو، کانادا زندگی و کار می کند. دکتر فانگ گهگاه با دکتر تیم Diet Doctor در مورد موضوعات مرتبط با روزه همکاری می کند.

کتاب‌های مبتکرانه او درباره دیابت و چاقی، کد دیابت، کد چاقی و راهنمای کامل روزه‌داری صدها هزار نسخه فروخته است و این گفتمان مرسوم را به چالش می‌کشد که دیابتی‌ها باید با انسولین درمان شوند. دکتر فانگ همچنین یکی از بنیانگذاران برنامه مدیریت رژیم غذایی فشرده، کلینیک پیشرو در آمریکای شمالی برای کمک به کاهش وزن و معکوس کردن دیابت نوع 2 به طور طبیعی با روزه است. کار او در مورد روزه توسط دیلی میل، تلگراف، CNN، TIME، آتلانتیک، فوربس و بسیاری از رسانه های دیگر ذکر شده است.

سایت:[۱]

کتاب:[۲]

Dr. Robert Lustig

Rabert Lostig.jpg

رابرت اچ. لوستیگ (متولد 1957) یک متخصص غدد درون ریز کودکان آمریکایی است. او پروفسور ممتاز اطفال در بخش غدد درون ریز در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو (UCSF) است، جایی که او در زمینه اعصاب و غدد و چاقی کودکان تخصص داشت. او همچنین مدیر برنامه WATCH UCSF (ارزیابی وزن برای سلامت نوجوانان و کودکان) و رئیس و یکی از بنیانگذاران مؤسسه غیرانتفاعی برای تغذیه مسئولانه است. لوستیگ در سال 2009 هنگامی که یکی از سخنرانی های پزشکی او، "قند" مورد توجه عموم قرار گرفت. : حقیقت تلخ" در یوتیوب محبوب شد. او ویراستار چاقی قبل از تولد: تأثیرات مادر و پیش از تولد بر فرزندان (2010) و نویسنده شانس چربی: در برابر قند پیروز شو، غذای فرآوری شده، چاقی و بیماری (2013) است.

لوستیگ 105 مقاله بررسی شده و 65 بررسی را تالیف کرده است. او رئیس سابق کارگروه چاقی انجمن غدد درون ریز کودکان، عضو کارگروه چاقی انجمن غدد درون ریز، و عضو کمیته راهبری بین المللی غدد درون ریز است. اتحاد برای مبارزه با چاقی است.

سایت: [۳]

کتاب: [۴]

دانشگاه: [۵]

تویتر: [۶]

گوگل اسکولار: [۷]

Dr. Mark P. Mattson

Mark Mattson .jpg

دکتر مارک پی ماتسون، استاد علوم اعصاب در دانشگاه جان هاپکینز است. او رئیس سابق آزمایشگاه علوم اعصاب در انستیتو ملی برنامه تحقیقاتی درون مدرسه ای سالمندی موسسه ملی پیری است.ماتسون در مورد روزه متناوب تحقیقاتی انجام داده است. موسسه ملی بهداشت او را "یکی از متخصصان برتر جهان در مورد فواید بالقوه روزه متناوب برای سلامت شناختی و جسمی" می داند. او نویسنده کتاب "انقلاب روزه متناوب: علم بهینه سازی سلامت و افزایش عملکرد" است.

ماتسون برای تحقیقاتی که مکانیسم‌های سلولی دخیل در انعطاف‌پذیری عصبی - توانایی نورون‌ها برای سازگاری در طی فرآیندهایی مانند یادگیری یا آسیب - و ایجاد اختلالات تخریب‌کننده عصبی را نشان می‌دهد، به عنوان عضو انجمن آمریکایی پیشرفت علم انتخاب شد. او برنده جایزه زنیت انجمن آلزایمر، جایزه تحقیقات پزشکی بنیاد زندگی متروپولیتن و جایزه صندلی سانتیاگو گریسولیا است. او به‌عنوان سردبیر و سردبیر مؤسس مجله «پزشکی عصبی مولکولی و بررسی‌های تحقیقات پیری» فعالیت می کرد. در 3 ژوئن 2019، سمپوزیوم بین‌المللی «راه‌هایی به سوی سلامت مغز و دوری از سلامت مغز» به منظور تجلیل از بازنشستگی وی از سوی موسسه ملی بهداشت آمریکا برگزار شد.

دانشگاه: [۸]

کتاب: [۹]

گوگل اسکولار: [۱۰]

مقالات برگزیده: [۱۱]

Dr. Eric Berg

Dr. Eric Berg.jpg

دکتر اریک برگ، یک متخصص کایروپراکتیک و مربی بهداشت است که متخصص در کتو سالم و روزه متناوب است. او 30 سال گذشته را صرف کمک به مردم برای تغییر سلامتی و کاهش وزن کرده است.دکتر برگ 29 سال را به عنوان یک پزشک تمام وقت در الکساندریا، ویرجینیا گذراند، جایی که به بیش از 40000 مشتری در کاهش وزن و سایر چالش های سلامتی از طریق روش های طبیعی و تغذیه ای کمک کرد. مشتریان دکتر برگ شامل مقامات ارشد دولت ایالات متحده، پزشکان، مدیران سطح بالای شرکت‌های برجسته، دانشمندان، اساتید، مهندسان و سایر مشتریان از هر طبقه‌ای هستند.

دکتر برگ دیگر تمرین نمی کند، اما در حال حاضر آموزش تمام وقت برای به اشتراک گذاشتن دانش حیاتی در مورد بدن و سلامت انسان از طریق رسانه های اجتماعی، فیلم ها و کنوانسیون ها انجام می دهد. دکتر برگ با بیش از 400 میلیون بازدید از یوتیوب و 3.1 میلیون مشترک، یک متخصص مشهور در این زمینه است. او موضوعات گیج کننده و پیچیده بهداشتی را به دانشی قابل درک و قابل استفاده برای مخاطبانش تقسیم می کند و به آنها کمک می کند تا حقیقت را در مورد سلامتی و کاهش وزن بیاموزند.دکتر برگ در طول دوران کاری خود بیش از 5500 سخنرانی، کارگاه، سمینار و سمپوزیوم برگزار کرده است. او به سازمان‌های دولتی سطح بالا از جمله FBI و موسسه ملی بهداشت ارائه کرده است و بیش از 2500 متخصص بهداشت را در روش‌های خود آموزش داده است. در دو سال گذشته، دکتر برگ همچنین میزبان نشست سالانه سلامت کتو در واشنگتن دی سی بوده است.او نویسنده چندین کتاب است (از جمله کتاب پرفروش هفت اصل چربی سوزی و طرح کتو سالم)، به طور گسترده در بسیاری از مجلات معروف منتشر شده است و در برنامه های رادیویی و تلویزیونی بی شماری حضور داشته است که دانش تخصصی خود را به اشتراک می گذارد.دکتر برگ متعهد به درهم شکستن افسانه های مربوط به سلامتی و کاهش وزن است و زندگی خود را وقف کمک به مردم برای ایجاد تغییراتی مادام العمر کرده است تا به سالم ترین نسخه ممکن از خود تبدیل شوند.

سوابق تحصیلی و مجوز حرفه ای

دکتر برگ مدرک دکترای کایروپراکتیک خود را در سال 1988 در کالج پالمر کایروپراکتیک در داونپورت، آیووا به پایان رساند و یک متخصص کایروپراکتیک دارای گواهی بورد در سه ایالت است. در سال‌های اولیه‌اش، دکتر برگ 2 سال دوره کارشناسی پیش‌پزشکی را در دانشگاه پارک‌ساید ویسکانسین به پایان رساند و به‌عنوان تکنسین اشعه ایکس در نیروهای ذخیره ارتش آموزش دید.

سایت: [۱۲]

کتاب: [۱۳]

کانال یوتیوب: [۱۴]

Dr. Sten Ekberg

Dr. Sten Ekberg.jpg

دکتر استن آندرس اکبرگ (متولد 25 دسامبر 1964 در تابی، سوئد) یک ورزشکار سابق ده‌گانه است که در بازی‌های المپیک تابستانی 1992 برای سوئد شرکت کرده و رکورددار ملی سوئد در مسابقات ده‌گانه است. استن اکبرگ قهرمان سوئد در دو رشته ده و هفت گانه شد. اکبرگ در حال حاضر در ایالات متحده زندگی می کند و در آنجا به عنوان یک متخصص کایروپراکتیک و متخصص تغذیه در دفتر خود Wellness For Life در کامینگ، جورجیا کار می کند.در سال 2007، اکبرگ دکترای کایروپراکتیک خود را از دانشگاه زندگی در ماریتا، جورجیا با افتخارات عالی دریافت کرد. پس از دوران ورزشی خود، او بیش از 25 سال گذشته را وقف یافتن چگونگی نزدیک شدن به پتانسیل های بدن و ذهن کرده است. او از تجربیات گسترده خود در زمینه سلامت و عملکرد استفاده می کند تا به دیگران کمک کند تا سلامت خود را افزایش دهند.

دکتر اکبرگ از "رویکرد کل فرد" استفاده می کند. این رویکرد به سلامتی به این معنی است که به دنبال علل زمینه‌ای هر گونه اختلال یا اختلال (که ممکن است در آن زمان باعث ایجاد علائم شود یا نشود) و هر گونه مداخله و تنظیم، شیوه زندگی را طوری انجام دهید که شرایط را برای عملکرد طبیعی بهینه کند. با استفاده از این رویکرد منحصر به فرد، دکتر اکبرگ می تواند به شما کمک کند تا سفر خود را به سمت سلامتی تسریع و/یا حفظ کنید. مأموریت او این است که با آموزش به هر کسی که می‌خواهد بیاموزد سلامتی واقعاً چیست و چگونه می‌توانید مسئولیت ذهن-بدن-روح معجزه‌آسا که شما هستید، زندگی را بهبود بخشد.

Prof. Thomas N. Seyfried

Prof. Thomas N. Seyfried.jpg

پروفسور توماس سی فرید دکترای خود را در ژنتیک و بیوشیمی از دانشگاه ایلینوی، اوربانا، در سال 1976دریافت کرد.او کار کارشناسی خود را در دانشگاه نیوانگلند (به طور رسمی کالج سنت فرانسیس) انجام داد و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد در ژنتیک از دانشگاه ایالتی ایلینویزاست. توماس سیفرید در طول جنگ ویتنام در لشکر سواره نظام اول ارتش ایالات متحده خدمت کرد و مدال ها و تقدیرنامه های متعددی از جمله ستاره برنز، مدال هوایی و مدال تقدیر ارتش را دریافت کرد. او یک عضو فوق دکتری در بخش نورولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل بود و سپس به عنوان استادیار در رشته اعصاب در دانشکده خدمت کرد. دکتر سیفرید قبل از دریافت درجه استادی، دانشیار دپارتمان زیست شناسی در کالج بوستون بود. جوایز و افتخارات دیگر از سازمان‌های متنوعی مانند انجمن شیمی‌دانان نفت آمریکا، مؤسسه ملی بهداشت، انجمن آمریکایی نوروشیمی، و گروه مورد علاقه ویژه رژیم غذایی کتوژنیک انجمن صرع آمریکا به دست آمده است. دکتر سیفرید قبلاً به عنوان رئیس کمیته مشاوره علمی انجمن ملی تی-سکس و بیماری‌های وابسته خدمت می‌کرد و در حال حاضر در هیئت‌های تحریریه متعددی از جمله انجمن‌های تغذیه و متابولیسم، تحقیقات عصبی شیمیایی، مجله تحقیقات لیپید و ASN Neuro فعالیت می‌کند. برنامه تحقیقاتی دکتر سایفرید بر تعاملات محیطی ژن مربوط به بیماری های پیچیده مانند صرع، اوتیسم، سرطان مغز و بیماری های عصبی (گانگلیوزیدوزهای GM1 و GM2) متمرکز است. دکتر سیفرید بسیاری از این بیماری ها را از منظر ژنتیک، لیپیدومیک و متابولیسم انرژی بررسی می کند. بسیاری از کارهای او همچنین دارای مزایای ترجمه مستقیم برای کلینیک هستند. فهرستی از انتشارات اخیر دکتر سیفرید در وب سایت او در بخش زیست شناسی کالج بوستون ظاهر می شود.

Dr. Steven Gundry

Dr. Steven Gundry.jpg

استیون آر گاندری (زاده ۱۱ ژوئیه ۱۹۵۰) یک پزشک و نویسنده آمریکایی است. او یک جراح قلب سابق است و در حال حاضر کلینیک شخصی خود را اداره می کند و در مورد تأثیر رژیم غذایی بر سلامتی تحقیق می کند. گاندری در دهه 1990 تحقیقات جراحی قلب را انجام داد و جراح یک مورد غیرعادی بود که در آن یک نوزاد به طور خود به خود بهبود یافت و از جراحی پیوند قلب اجتناب کرد. گاندری نویسنده پرفروش نیویورک تایمز با عنوان "پارادوکس گیاهی: خطرات پنهان در غذاهای "سالم" که باعث بیماری و افزایش وزن می شود است. گاندری با مدرک لیسانس از دانشگاه ییل فارغ التحصیل شد. در سال 1972 و در سال 1977 در کالج پزشکی جورجیا (بخشی از دانشگاه آگوستا) مدرک دکترای پزشکی گرفت.مردم در سال 1990 گزارش دادند که قلب یک نوزاد پسربچه به طور خود به خود در حالی که هفته ها منتظر دریافت کمک حیاتی برای پیوند گاندری و لئونارد بیلی بود، بهبود یافت. بهبودی پسر، نیاز به پیوند قلب را غیرضروری کرد و برای ترمیم دریچه میترال، یک عمل جراحی چهار ساعته موفقیت‌آمیز از گاندری دریافت کرد.گاندری در طول فعالیت خود به عنوان جراح قلب سیصد مقاله منتشر کرد و چندین پتنت برای دستگاه های پزشکی به ثبت رساند. دکتر استیون گوندری یک متخصص قلب و عروق مشهور ، جراح ، مخترع دستگاه پزشکی و نویسنده پرفروش است. اگرچه او در کار 40 ساله خود هزاران عمل جراحی قلب انجام داده است ، تمرکز فعلی دکتر گوندری بر این است که افراد از طریق رژیم غذایی برای درمان کردن و جلوگیری از بیماری ها توانمند شوند.

به عنوان مدیر و بنیانگذار موسسه بین المللی قلب و ریه و همچنین مرکز پزشکی ترمیمی در پالم اسپرینگز و سانتا باربارا ، کالیفرنیا ، به بیماران کمک می کند تا با استفاده از مشاوره رژیم غذایی ساده او ، کنترل وزن ،به طرز شگفت آوری سلامتی و انرژی خود را به دست بیاورند.دکتر گاندری همچنین نویسنده پرفروش نیویورک تایمز پارادوکس گیاه است و آخرین کتاب او با نام "پارادوکس طول عمر" ، نگاهی به این می اندازد که چگونه می توانیم زندگی طولانی و سالم داشته باشیم و با بیماری پیری مبارزه کنیم. او همچنین میزبان پادکست بهداشتی خود ، پادکست دکتر گوندری است که به شما ابزارها و اطلاعات لازم برای حفظ کردن نشاط خود را می دهد ، از "غذاهای بهداشتی" خطرناک جلوگیری می کند و گوارش شما را متعادل می کند.

وبسایت: [۱۵]

کتاب: [۱۶]

کانال یوتیوب:[۱۷]

Dr. David A. Sinclair

Dr. David A. Sinclair.jpg

دکتر دیوید ای سینلر . استاد گروه ژنتیک و همکار مرکز پل اف گلن برای زیست شناسی تحقیقات پیری در دانشکده پزشکی هاروارد است. او بیشتر به خاطر کار خود در مورد درک اینکه چرا ما پیر می شویم و چگونه می توان اثرات آن را کند کرد ، شناخته شده است. او دکترای خود را در ژنتیک مولکولی در دانشگاه نیو ساوت ولز سیدنی در سال 1995 به دست آورد .وی به عنوان محقق فوق دکترا در M.I.T. با دکتر لئونارد گوانته کار کرده است که در آن مشترکا علت پیری مخمر و همچنین نقش SIR2 در تغییرات اپی ژنتیکی ناشی از بی ثباتی ژنوم را کشف کرد. در سال 1999 وی در دانشکده پزشکی هاروارد استخدام شد و در طی 16 سال گذشته به تدریس زیست شناسی و کاربردی سازی پزشکی در زمینه پیری پرداخته است. تحقیقات وی در درجه اول بر روی سیرتین ها ، آنزیم های اصلاح کننده پروتئین که به تغییر سطح NAD+ و محدودیت کالری (CR) با علایق مرتبط با کروماتین ، متابولیسم انرژی ، میتوکندری ، یادگیری و حافظه ، عصبی و سرطان ، متمرکز شده است. آزمایشگاه سینکلر اولین مکانی بود که نقش بیوسنتز NAD+ را در تنظیم طول عمر شناسایی کرد و برای اولین بار نشان داد که سیرتین ها در محدودیت کالری در پستانداران نقش دارند. آنها ابتدا مولکول های کوچکی را که SIRT1 مانند رسوراترول را فعال می کنند ، شناسایی کردند و چگونگی بهبود عملکرد متابولیک را با استفاده از ترکیبی از رویکردهای ژنتیکی ، آنزیمی ، بیوفیزیکی و دارویی بررسی کردند. آنها به تازگی نشان دادند که فعال کننده های طبیعی و مصنوعی برای واسطه اثرات داخل بدن در عضلات به SIRT1 نیاز دارند و یک دامنه فعال سازی ساختاری را شناسایی می کنند. آنها نشان دادند که از دست رفتن ارتباطات بین ژنوم های میتوکندری و هسته ای دلیل شکستگی فیزیولوژیکی ناشی از سن است و جابجایی عوامل کروماتین در پاسخ به شکستگی DNA ممکن است دلیل پیری باشد.

دکتر سینکلر بنیانگذار چندین شرکت بیوتکنولوژی ( Sirtris ، Ovascience ، Genocea ، Cohbar ، Metrobiotech ، Arcbio و Liberty Biosecurance ) است و در هیات مدیره چندین جای دیگر نیز قرار دارد. او همچنین بنیانگذار و سردبیر مجله AGING است. کار او در پنج کتاب ، دو فیلم مستند ، 60 دقیقه ، "از طریق کرم چاله" مورگان فریمن و سایر رسانه ها به نمایش در آمده است. وی دارای 35 حق ثبت اختراع است و بیش از 25 جوایز و افتخارات از جمله جایزه CSL ، جایزه مشترک المنافع استرالیا ، جایزه تامپسون ، جایزه هلن هی ویتنی ، جایزه چارلز هود ، بورسیه انجمن لوسمی ، بورس تحصیلی لودویگ ، جایزه همدردی آرمنیس را دریافت کرده است.انجمن آمریکایی برای پژوهش پیری ، جایزه ناتان شوک از مؤسسات ملی بهداشت ، جوایز دانشکده و ارشد بنیاد پزشکی الیسون ، جایزه مرک ، دستاورد برجسته Genzyme در جایزه علوم زیست پزشکی ، جایزه بیولوژیکی ، دیوید مردوک-دول سخنرانی ، فیشر سخنرانی های افتخاری ، سخنرانی لس لازاروس ، مدال تحقیقات پزشکی استرالیا ، جایزه مرزهای مربوط به پیری و بازسازی ،جایزه 100 نوآوران برتر استرالیا را دریافت کرده است و همچنین توسط مجله تایم در لیست "100 نفر افراد تاثیرگذار جهان" قرار گرفته است.

صفحه دانشگاه هاروارد:[۱۸]

کتاب: [۱۹]

ویکیپدیا: [۲۰]

کانال یوتیوب: [۲۱]

پادکست: [۲۲]

تدکس: [۲۳]

گوگل اسکولار:[۲۴]

Dr. Valter Longo

Dr. Valter Longo.jpg

دکتر والتر لونگو (متولد 9 اکتبر 1967) یک متخصص بیوگرافی ایتالیایی-آمریکایی و زیست شناس سلولی است که به دلیل مطالعات خود در مورد نقش ژنهای روزه و پاسخ مواد مغذی در پیری و بیماری های سلولی و بیماریها شناخته شده است و پیشنهاد می کند که طول عمر توسط ژنهای مشابه تنظیم می شود و مکانیسم در بسیاری از یوکاریوت ها. وی در حال حاضر استاد دانشکده Gerontology USC دیویس با قرار ملاقات مشترک در گروه علوم بیولوژیکی و همچنین به عنوان مدیر موسسه طول عمر USC است. لونگو در جنوا، ایتالیا از پدر و مادری کالابریایی به دنیا آمد. او در نوجوانی به شیکاگو در ایالات متحده نقل مکان کرد تا به یک گیتاریست راک حرفه ای تبدیل شود و با اقوام زیادی زندگی کرد. او در آنجا مشاهده کرد که بستگانش در ایالات متحده که از رژیم های غذایی سرشار از چربی، گوشت و شکر استفاده می کردند. ، از بیماری قلبی عروقی رنج می برد که در بین خانواده وی ساکن ایتالیا بود. او به عنوان راهی برای پرداخت هزینه های کالج به نیروهای ذخیره ارتش ایالات متحده ملحق شد و در آموزش استخدام در فورت ناکس شرکت کرد. او سپس در کالج موسیقی دانشگاه شمال تگزاس به دلیل شهرت آن به عنوان یک مدرسه جاز، تحصیل کرد و زیر نظر دن هیرل و جک پترسن و دیگران تحصیل کرد. زمانی که لونگو در کالج بود، تصمیم گرفت تمرکز خود را تغییر دهد و به جای آن به مطالعه تغذیه و طول عمر بپردازد. او در سال 1992 در رشته بیوشیمی از دانشگاه تگزاس شمالی فارغ التحصیل شد.در سال 1992 او به آزمایشگاه "محدودیت کالری" پیشگام روی والفورد در UCLA پیوست و در آنجا محدودیت کالری و پیری سیستم ایمنی را مطالعه کرد. او کار دکترای خود را در بیوشیمی با مطالعه آنزیم های آنتی اکسیدان و ژن های ضد پیری زیر نظر جوآن ولنتاین در UCLA در سال 1997 و دوره فوق دکتری خود را در نوروبیولوژی بیماری آلزایمر زیر نظر کالب فینچ در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به پایان رساند.

صفحه دانشگاه :[۲۵]

کتاب: [۲۶]

ویکیپدیا: [۲۷]

وبسایت: [۲۸] [۲۹]

آزمایشگاه: [۳۰]

تدکس: [۳۱]

گوگل اسکولار:[۳۲]

Dr. Guido Kroemer

Dr. Guido Kroemer (2).jpg

گویدو کرویمر (زاده 11 ژوئن 1961) یک زیست شناس سلولی است که به درک نقش میتوکندری در مرگ سلولی کمک کرده است. او عضو چندین آکادمی علمی در اروپا است و یکی از نویسندگان پراستناد در زیست شناسی سلولی است. کرویمر تحصیلات پزشکی را در دانشگاه اینسبروک اتریش به پایان رساند و مدرک دکترا گرفت. در زیست شناسی از دانشگاه خودمختار مادرید. کرویمر در اوایل کار خود برای شورای تحقیقات ملی اسپانیا کار می کرد. او که اکنون در فرانسه مستقر است، محقق زیست شناسی سلولی با موسسه تحقیقاتی INSERM و استاد دانشکده پزشکی دانشگاه پاریس دکارت است. کرویمر برای اولین بار این واقعیت را کشف کرد که نفوذپذیری غشای میتوکندری یک مرحله ملموس در روند مرگ برنامه ریزی شده سلولی است.

در تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط مجله خبری Lab Times، کرویمر پراستنادترین زیست شناس سلولی برای دوره بین سال های 2007 و 2013 بود. سه دانشمند دیگر که در آزمایشگاه کرویمر کار کرده بودند نیز در این تجزیه و تحلیل رتبه بالایی داشتند. در سال 2007، کرومر به عنوان عضو آکادمی علوم لئوپولدینا، آکادمی ملی آلمان انتخاب شد. در همان سال مدال کاروس سازمان را دریافت کرد. او در سال 2010 به عنوان عضو آکادمی علوم اروپا انتخاب شد. در سال 2012، جایزه لئوپولد گریفوئل را از بنیاد فرانسوی ARC برای تحقیقات سرطان دریافت کرد. در سال 2017، او برنده جایزه چارلز رودولف بروپباکر و جایزه «Lombardia è Ricerca» در سال 2019 شد. کرویمر سردبیر مجله مرگ و بیماری سلولی است.همسر کرومر، لارنس زیتوگل، یک سرطان شناس پزشکی در انستیتو گوستاو روسی است و آنها در تحقیقات سرطان با یکدیگر همکاری می کنند.

وبسایت:[۳۳]

آزمایشگاه:[۳۴]

ویکیپدیا:[۳۵]

گوگل اسکولار:[۳۶]

Dr. Rhonda Patrick

Dr. Rhonda Patrick.jpg

دکتر روندا پاتریک تحقیقات فارغ التحصیلی خود را در بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود انجام داد و در آنجا ارتباط بین متابولیسم میتوکندری، آپوپتوز و سرطان را بررسی کرد. کار پیشگامانه او کشف کرد که پروتئینی که برای بقای سلولی حیاتی است، دارای دو محل میتوکندری متمایز با عملکردهای متفاوت است که نقش ضد آپوپتوز آن را به نقش ناشناخته قبلی در تنفس میتوکندری و حفظ ساختار میتوکندری مرتبط می کند. یافته های پایان نامه او در شماره 2012 Nature Cell Biology منتشر شد.

دکتر پاتریک به عنوان یک همکار فوق دکترا در موسسه تحقیقاتی بیمارستان کودکان اوکلند با دکتر بروس ایمز آموزش دید. او اثرات کمبود ریزمغذی‌ها (ویتامین‌ها و مواد معدنی) بر متابولیسم، التهاب، آسیب DNA و پیری را بررسی کرد و اینکه آیا مکمل‌ها می‌توانند آسیب را معکوس کنند یا خیر. علاوه بر این، او همچنین نقش ویتامین D را در عملکرد مغز، رفتار و سایر عملکردهای فیزیولوژیکی مورد بررسی قرار داد. او در فوریه 2014 مقاله ای در FASEB در مورد چگونگی تنظیم ویتامین D سنتز سروتونین و ارتباط آن با اوتیسم منتشر کرد.دکتر پاتریک همچنین در مؤسسه علوم زیستی سالک در مورد پیری تحقیق کرده است. او در Salk به بررسی نقش سیگنال‌دهی انسولین در پروتئین پرداخت که معمولاً در بیماری‌های عصبی یافت می‌شود.

او به طور مداوم با مردم در مورد موضوعاتی از جمله نقش کمبود ریزمغذی ها در بیماری های پیری، نقش ژنتیک در تعیین اثرات مواد مغذی بر وضعیت سلامتی افراد، مزایای قرار گرفتن بدن در معرض عوامل استرس زا، مانند ورزش، روزه داری،استفاده از سونا یا استرس گرمایی، یا اشکال مختلف قرار گرفتن در معرض سرما، و اهمیت توجه، کاهش استرس و خواب صحبت می کند.هدف دکتر پاتریک این است که وضعیت موجود را به چالش بکشد و عموم مردم را تشویق کند تا با استفاده از یک رویکرد کنشگرانه و پیشگیرانه به سلامت و طول عمر فکر کنند.


ویکیپدیا: [۳۷]

وبسایت: [۳۸]

پادکست: [۳۹]

کانال یوتیوب: [۴۰]

Dr. Stephen Anton

Dr. Stephen Anton.jpg

دکتر استفان آنتون، دکترای خود را در روانشناسی بالینی و سلامت از دانشگاه فلوریدا، گینزویل، در سال 2003 دریافت کرد. آموزش او به طور خاص بر ارتقای سلامت و ارائه مداخلات سبک زندگی طراحی شده برای اصلاح رفتارهای خوردن و ورزش متمرکز بود. او در حال حاضر به عنوان دانشیار، و رئیس بخش تحقیقات بالینی در بخش تحقیقات پیری و سالمندان با یک انتصاب مشترک در گروه روانشناسی بالینی و سلامت، دانشگاه فلوریدا فعالیت می کند وی در سال 2020 به سمت استاد تمامی در دانشگاه فلوریدا رسید.علایق تحقیقاتی خاص دکتر آنتون در نقش عوامل سبک زندگی در تأثیرگذاری بر چاقی، بیماری‌های قلبی عروقی و بیماری‌های متابولیک است. او مدرک دکترای خود را در روان‌شناسی بالینی و سلامت در دانشگاه فلوریدا (UF) به پایان رساند و آموزش ارتقای سلامت را دریافت کرد. و ارائه مداخلات سبک زندگی طراحی شده برای اصلاح رفتارهای خوردن و ورزش.

پس از تکمیل فلوشیپ فوق دکتری خود در مرکز تحقیقات بیومدیکال پنینگتون در ژوئن 2007، او یک سمت استادیار مشترک در بخش تحقیقات سالمندی و سالمندان و گروه روانشناسی بالینی و سلامت در دانشگاه فلوریدا پذیرفت. از زمان پیوستن به دانشگاه. از فلوریدا، او با موفقیت چندین کمک هزینه دریافت کرده و به بررسی اثرات مداخلات مبتنی بر سبک زندگی بر پیامدهای بیولوژیکی و عملکردی مربوط به چاقی، بیماری‌های قلبی عروقی و بیماری‌های متابولیک مرتبط با پیری پرداخته است. با بیش از 150 مقاله علمی و فصل‌های کتاب، او تحقیقات هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی شناخته شده است.

وبسایت: [۴۱]

کتاب: [۴۲]

دانشگاه: [۴۳]

گوگل اسکولار: [۴۴]

ریسرچ گیت: [۴۵]

مرکز تحقیقاتی: [۴۶]

Dr. David Perlmutter

Dr. David Perlmutter.jpg

دکتر پرلموتر یک متخصص مغز و اعصاب دارای گواهی بورد و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز است. او در هیئت مدیره و عضو کالج آمریکایی تغذیه است. پرلموتر مدرک M.D خود را از دانشکده پزشکی دانشگاه میامی دریافت کرد و در آنجا جایزه تحقیقات Leonard G. Rowntree به او اعطا شد. او به‌عنوان عضو هیئت تحریریه مجله بیماری آلزایمر فعالیت می‌کند و مقالات زیادی در مجلات علمی معتبر از جمله Archives of Neurology، Neurosurgery و The Journal of Applied Nutrition منتشر کرده است. علاوه بر این، او مدرس مکرر سمپوزیوم هایی است که توسط موسساتی مانند بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، دانشگاه کلمبیا، موسسه اسکریپس، دانشگاه نیویورک و دانشگاه هاروارد حمایت می شود و به عنوان دانشیار در دانشکده پزشکی دانشگاه میامی میلر خدمت می کند. .کتاب‌های او به ۳۲ زبان منتشر شده‌اند و شامل پرفروش‌ترین مغز غلات نیویورک تایمز، حقیقت شگفت‌انگیز درباره گندم، کربوهیدرات و شکر، با بیش از ۱ میلیون نسخه در چاپ است. از دیگر کتاب های پرفروش او می‌توان به Brain Maker، The Grain Brain Cookbook، The Grain Brain Whole Life Plan، و Brain Wash که با همکاری آستین پرلموتر، M.D. نوشته شده است. و در دسامبر 2019 توسط CRC Press منتشر شد. آخرین کتاب او، Drop Acid، بر نقش محوری اسید اوریک در بیماری های متابولیک تمرکز دارد و در فوریه 2022 منتشر شد.

دکتر پرلموتر در بسیاری از برنامه های تلویزیونی ملی از جمله 20/20، Larry King Live، CNN، Fox News، Fox and Friends، The Today Show، Oprah، The CBS Early Show، و CBS This Morning مصاحبه شده است. پرلموتر جوایز متعددی را دریافت کرده است، از جمله: جایزه لینوس پاولینگ برای رویکردهای نوآورانه اش در مورد اختلالات عصبی. جایزه بهترین پزشک سال انجمن غذاهای مغذی ملی، جایزه بشردوستانه سال از کالج تغذیه آمریکا، و جایزه رهبری جهانی 2019 از سمپوزیوم مراقبت بهداشتی یکپارچه را دریافت کرده است.

وبسایت: [۴۷]

کتاب: [۴۸]

کانال یوتیوب: [۴۹]

ویکیپدیا: [۵۰]

Gin Stephens

Gin Stephens.jpg

جین استفنز نویسنده (2020)، یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و یو‌اس‌ای تودی،Fast. Feast. Repeat و Delay, Don’t Deny است.جین از سال 2014 به سبک روزه متناوب زندگی می کند. این تغییر سبک زندگی به او اجازه داد بیش از 80 پوند وزن کم کند. و وب‌سایت روزه‌داری متناوب، گروه‌های پشتیبانی فیس‌بوک، چهار کتاب منتشر شده توسط خود، و سه پادکست با رتبه برتر—داستان‌های روزه‌داری متناوب، که در آن جین با انواع روزه‌داران متناوب از سراسر جهان صحبت می‌کند، پادکست روزه‌های متناوب، با همراهی ملانی راه‌اندازی می‌کند.او فارغ التحصیل برنامه آموزش مربی سلامت مؤسسه تغذیه یکپارچه (2019) است، او همچنین مدرک دکترای آموزش در آموزش تیزهوشان و استعدادهای درخشان (2009)، مدرک کارشناسی ارشد در علوم طبیعی (1997) و مدرک لیسانس در آموزش ابتدایی را کسب کرد. (1990). او به مدت بیست و هشت سال در مدرسه ابتدایی تدریس کرد و با دانش آموزان بزرگسال در چندین محیط کار کرده است. او زمان خود را بین آگوستا، جورجیا و میرتل بیچ، کارولینای جنوبی، جایی که با همسرش و چهار گربه‌شان زندگی می‌کند، تقسیم می‌کند. جین همچنین مادر دو پسر بالغ است.

وبسایت: [۵۱]

کتاب: [۵۲]

پادکست: [۵۳]

Dr. Bert Herring

Dr Bert Herring.jpg

دکتر برت هرینگ ("دکتر برت") پیشگام روزه متناوب روزانه بود، ابتدا خودش آن را در سال 1995 آزمایش کرد، سپس آن را بیشتر مطالعه کرد و در سال 2005 با اولین راهنمای شروع و بهره مندی از فواید روزه روزانه با جهان چرخه غذا خوردن به نام ، "رژیم غذایی Fast-5 و سبک زندگی Fast-5" است.تمرکز دکتر برت بر راه‌حل‌های دنیای واقعی است: چیزهایی که برای افراد واقعی با زندگی واقعی و تعهدات واقعی مانند بچه‌ها و مشاغل کار می‌کنند. او به آنچه برای افرادی که نمی توانند هشت ساعت در روز ورزش کنند توجه دارد، و در مورد نتایجی که فقط مربوط به موش های آزمایشگاهی، مطالعات کوتاه مدت تنها چند هفته ای و مطالعات در که مردم در حال مشاهده هستند (زیرا همانطور که هایزنبرگ گفت، مشاهده چیزها را تغییر می دهد)با دیده تردید نگاه می کند وی همچنین علاقه چندانی به راه حل های موقتی ندارد. راه حل های موقتی ممکن است موثر باشند، اما اگر نتوانید آنها را حفظ کنید، نمی توانند بخشی از سبک زندگی شما شوند. او می‌خواهد مردم را با ابزارهای لازم برای مبارزه با انگیزه‌های فرهنگی برای پرخوری مسلح کند و به آنها کمک کند تا یک روش زندگی سفارشی و کم دردسر بسازند که تعادل سالمی را به دست می‌آورد و برای طولانی‌مدت کار می‌کند.

وبسایت: [۵۴]

کانال یوتیوب: [۵۵]

کتاب: [۵۶]

Dr. Michael VanDerschelden

Dr. Michael VanDerschelden.jpg

دکتر مایکل واندرشلدن، دکتر کایروپراکتیک،از دانشگاه علوم بهداشت کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیل شده است.او متخصص کایروپراکتیک با سابقه کار در صنعت تناسب اندام و تناسب اندام. مهارت در گردن درد، کمردرد، دو و میدانی، مشاوره تغذیه است.واندرشلن مدافع پرشور شفای طبیعی، نویسنده ای پرفروش، و رویایی است که تغییرات بسیار مورد نیاز را در سیستم مراقبت های بهداشتی فعلی ما اعمال کرده است. دکتر مایک به دلیل اجرای و تسلط بر تغییرات سبک زندگی مانند روزه‌داری، تغذیه و تکنیک‌های ورزش برای به حداکثر رساندن عملکرد بهینه انسان مشهور است.او به عنوان یک مدرس مداوم، به آموزش در مورد مسائل مهم ادامه می دهد و تأکید می کند که سلامتی بسیار بیشتر از درمان علائم بیماری است. تنها انگیزه او ارائه خدمات با بهترین کیفیت همراه با اطلاعات بهداشتی مرتبط و دقیق است تا بتوانید به هدف خود یعنی داشتن بهترین و سالم ترین زندگی ممکن برسید!

کتاب: [۵۷]

کانال یوتیوب: [۵۸]

وبسایت: [۵۹]

Dr. james dinicolantonio

دکتر جیمز دی نیکولانتونیو دانشمند پژوهشگر قلب و عروق و دکترای داروسازی در موسسه قلب سنت لوک مید آمریکا در کانزاس سیتی، میسوری است. او به دلیل علاقه خود به تغذیه مبتنی بر شواهد، شش کتاب پرفروش به نام‌های The Salt Fix، Superfuel، The Longevity Solution، The Immunity Fix، The Mineral Fix و اخیراً WIN نوشته است.او یک دانشمند معتبر و شناخته شده بین المللی و متخصص در زمینه بهداشت و تغذیه است. دکتر دی نیکولانتونیو به‌عنوان دستیار ویراستار تغذیه و مجله پزشکی بریتانیا (BMJ) Open Heart، مجله‌ای که با مشارکت انجمن قلب و عروق بریتانیا منتشر می‌شود، فعالیت می‌کند. او نویسنده یا همکار حدود 300 مقاله در ادبیات پزشکی است. او همچنین عضو هیئت تحریریه چندین مجله پزشکی است. او تخصص خود را در برنامه های The Dr. Oz Show، The Doctors و رسانه های خبری بین المللی به اشتراک گذاشته است.

وبسایت: [۶۰]

کتاب: [۶۱]

Dr. Ron Ehrlich

Dr. Ron Ehrlich.jpg

ران ارلیش در سال 1978 از دانشگاه سیدنی فارغ التحصیل شد. او یکی از پزشکان، مربیان و یک دندانپزشک پیشرو در استرالیا است. برای بیش از 30 سال، او ارتباط بین سلامت دهان و دندان و سلامت عمومی و تأثیر استرس بر سلامت و تندرستی ما را بررسی کرده است. او دوره ها، کارگاه ها و نکات کلیدی خود را به پزشکان بهداشت و عموم مردم در سراسر بریتانیا و استرالیا ارائه کرده است.رون بورسیه خود را در سال 1996 به دست آورد و یکی از اعضای هیئت مدیره کالج استرالیایی پزشکی تغذیه و محیط زیست (ACNEM) است و همچنین رئیس کمیته حمایت از آنها است. او عضو هیئت مدیره و یکی از بنیانگذاران Nourishing Australia است، یک سازمان غیر انتفاعی که به اطلاع رسانی به مردم در مورد اهمیت حیاتی خاک های سالم، غذاهای غنی از مواد مغذی و کشاورزی پایدار اختصاص دارد. دکتر ران نیمی از دو پادکست The Good Doctors را تشکیل می دهد.

وبسایت:[۶۲]

کتاب: [۶۳]

کانال یوتیوب: [۶۴]

Dr. Caryn Zinn

Dr. Caryn Zinn.jpg

کارین یک رهبر شناخته شده بین المللی و مدافع رویکرد تغذیه کامل، کم کربوهیدرات، چربی سالم (LCHF) و شیوه زندگی و کاربرد آن برای سلامت متابولیک و عملکرد ورزشی است. کارین یک دانشگاهی، نویسنده و متخصص تغذیه است که بیش از 25 سال تجربه مشاوره دارد.او در طول سالهای مشاوره به عنوان متخصص تغذیه و متخصص تغذیه در کنار تحقیقات و علم تغذیه به عنوان یک پزشک تکامل یافته است.وی در در دانشگاه AUT، دانشیار است و در آنجا به تدریس و تحقیق در مورد تغذیه می پردازد.


وبسایت: [۶۵]

کانال یوتیوب: [۶۶]

Dr. David Jockers

Dr. David Jockers.jpg

دکتر دیوید جوکرز DNM، DC، MS یک دکتر طب طبیعی، متخصص تغذیه عملکردی و کایروپراکتیک مراقبت های اصلاحی است. او بنیانگذار مرکز سلامت Exodus در کنساو، جورجیا و DrJockers.com است، وب‌سایتی که برای توانمندسازی افراد با راه‌حل‌های مبتنی بر علم برای بهبود سلامتشان طراحی شده است.DrJockers.com بیش از 1 میلیون بازدید ماهانه از صفحه داشته است و به عنوان یکی از بهترین وب سایت های سلامت در جهان شناخته می شود که به خوبی مورد تحقیق و مطالعه قرار گرفته است. آثار دکتر جوکرز در رسانه های مختلف از جمله ABC، Fox News، The Hallmark Channel – Home and Family و Dr Oz Show منتشر شده است. دکتر Jockers همچنین میزبان پادکست محبوب دکتر Jockers Functional Nutrition است.او 7 برنامه آنلاین انقلابی با هزاران شرکت کننده ایجاد کرده است. این برنامه‌ها شامل راهنماهای الکترونیکی، دستورالعمل‌های دستور غذا، برنامه‌های غذایی و دستورالعمل‌های ویدیویی از جمله «برنامه شروع سریع تبدیل ناشتا»، «سم‌زدایی قند»، «پیمایش رژیم کتوژنیک» و «برنامه بازیابی سلامت گوارش» و «برنامه مغز فوق العاده» است.


کتاب: [۶۷]

وبسایت: [۶۸]

پادکست: [۶۹]

ویکیپدیا: [۷۰]

Dr. Will Cole

Dr. Will Cole.jpg

دکتر ویل کول یک متخصص برجسته پزشکی عملکردی است که با راه‌اندازی یکی از اولین مراکز بهداشت از راه دور پزشکی کاربردی در جهان، از طریق وب‌کم با مردم سراسر جهان مشورت می‌کند. کول که یکی از 50 پزشک برتر عملکردی و یکپارچه در کشور است، در بررسی بالینی عوامل زمینه‌ای بیماری مزمن و سفارشی‌سازی رویکرد پزشکی عملکردی برای مسائل تیروئید، شرایط خودایمنی، عدم تعادل هورمونی، اختلالات گوارشی و مشکلات مغزی تخصص دارد.

او همچنین میزبان پادکست محبوب «هنر خوب بودن» و نویسنده کتاب‌های پرفروش Ketotarian، The Inflammation Spectrum، و کتاب پرفروش روزنامه نیویورک تایمز Intuitive Fasting است.

وبسایت: [۷۱]

کتاب: [۷۲]

کانال یوتیوب: [۷۳]

پادکست: [۷۴]

DR. LAURYN LAX

DR. LAURYN LAX.jpg

دکتر لورن لاکس دکترای کاردرمانی، متخصص تغذیه درمانی، پزشک عملکردی، روزنامه‌نگار سلامت و سخنران با بیش از 20 سال تجربه بالینی و شخصی متخصص در سلامت روده، غذا خوردن بصری، آزادی غذا، اضطراب، تعادل هورمونی و سلامت زنان است. دکتر لورین یک عمل مجازی عملی پزشکی و تغذیه، به نام Thrive Wellness & Recovery را اداره می کند و با مشتریان در سراسر جهان کار می کند تا ظاهر، حرکت و احساس بدن آنها را دوباره تازه کند.او همچنین یک روزنامه‌نگار شناخته شده است و آثارش در مجله اکسیژن، سلامت زنان، مجله پالئو، بریکینگ ماهیچه، کراس فیت، یو‌اس‌ای تودی، ای‌بی‌سی و اخبار سی‌بی‌اس به نمایش درآمده است.


وبسایت: [۷۵]

کتاب: [۷۶]